מנופאוזה מוקדמת

רוצה להכיר
את סימידונה 6.5 מ"ג

מנופאוזה (תקופת גיל המעבר) מוקדמת מתרחשת לפני גיל 40, מסיבות גנטיות, בעקבות טיפול רפואי או לאחר ניתוח דו צדדי להסרת השחלות.

האם אפשר לזהות מנופאוזה מוקדמת?

ישנן כמה דרכים לזהות מנופאוזה: מחזור חודשי שאינו מגיע במשך לפחות 12 חודשים רצופים, הופעת תסמינים (גלי חום, מחזור לא סדיר, בעיות שינה ויובש וגינלי) אך הדרך הטובה ביותר לזהות מנופאוזה מוקדמת היא על ידי בדיקות דם המודדות רמות של הורמונים שונים.

שימי ♥️: רמות ההורמונים משתנות בימים שונים, ולכן מומלץ לבצע מעקב ואבחון סדיר מול גורם רפואי. כך תוכלי לדעת האם מחזור לא סדיר ותסמיני גיל המעבר קשורים למנופאוזה, או מעידים על מצב רפואי אחר, הדורש טיפול.

מהם התסמינים של מנופאוזה מוקדמת?

נשים שמגיעות למנופאוזה בגיל מוקדם (לפני גיל 40), חוות תסמינים דומים לאלה שתעבור אישה שהגיעה למנופאוזה פיזיולוגית:  גלי חום, בעיות שינה, שינויים במצב הרוח, יובש וגינלי וירידה בתשוקה המינית.

איך מנופאוזה מוקדמת עשויה להשפיע? כאשר חלה ירידה בתפקוד השחלות, יורדת גם רמתם של הורמוני המין.
נשים במנופאוזה מוקדמת חיות שנים רבות יותר ללא הורמוני מין חשובים, דבר שעלול להגביר את הסיכון לבעיות לב ו ואוסטאופורוזיס (דלדול עצם).

בחרי בית מרקחת

סימיודנה 6.5 מ"ג

שימי לב הינך מופנה לאתר חיצוני. בהתאם לתקנון האתר, אין לנו שליטה ואיננו אחראים לאפליקציות או לתוכנם ​של אתרי אינטרנט אחרים אשר אליהם יש קישור מאתר זה והשימוש בהם על אחריות המשתמש.

סימידונה 6.5 מ"ג מכילה רכיב פעיל תמצית יבשה של קוהוש שחור

למידע נוסף ניתן לפנות בטלפון 02-5893939 או באתר www.rafa.co.il , אין להסתמך על התוכן והמידע לשם קבלת ו/או הענקת טיפול רפואי והוא אינו מיועד לבוא במקום העלון לצרכן ו/או התייעצות עם רופא מוסמך