כאבי ראש, מיגרנה

רוצה להכיר
את סימידונה 6.5 מ"ג

כשאנו מדברות על כאבי ראש, אין הכוונה לכאבי ראש קלים ומציקים, עליהם אפשר להתגבר בקלות בעזרת משכך כאבים (או שינה טובה).

כאבי ראש השייכים לתסמיני גיל המעבר, הם מסוג המיגרנה – כאב ראש חזק ביותר מהם קשה להיפטר, המאופיינים ברגישות לאור, הפרעות ראייה, הפרעות חושיות, בחילות ועוד.

מהו הקשר בין מיגרנה וגיל המעבר?

מחקרים רבים מראים קשר חזק בין מצבה ההורמונלי של אישה למיגרנות. השינויים ברמת ההורמונים בתקופת גיל המעבר גורמים לכך שאצל נשים רבות, התקפי מיגרנה נעשים תדירים וקשים יותר.

האם גם את תסבלי מכאבי ראש בגיל המעבר?

לנשים שנוטות לסבול מכאבי ראש כתוצאה מהורמונים, למשל מיגרנה לפני מחזור, בהריון או כאשר הן משתמשות בגלולות, יש הסתברות גבוהה יותר להופעת כאבי ראש בגיל המעבר. אבל יש אור בקצה המנהרה.

כאבי ראש הורמונליים פוסקים בדרך כלל כאשר את מגיעה למנופאוזה (מפסיקה לקבל את המחזור החודשי), תקופה שבה רמות ההורמונים מתייצבת על רמתן הנמוכה ובאופן עקבי. מחקרים מראים ירידה של כ-50-60% בשיעור המיגרנות בקרב נשים לאחר מנופאוזה פיזיולוגית.

האם לפנות לרופא/ה?

כאבי ראש עשויים לעבור ללא טיפול מיוחד, אבל אם את סובלת מכאבי ראש חזקים או מיגרנות, והם שונים מהרגיל או חזקים במיוחד, נמליץ לגשת לייעוץ רפואי. הייעוץ יעזור לך להבין האם כאבי הראש החזקים קשורים לתופעות גיל המעבר, וכמובן, יגיש דרכים לפתרון.

בחרי בית מרקחת

סימיודנה 6.5 מ"ג

שימי לב הינך מופנה לאתר חיצוני. בהתאם לתקנון האתר, אין לנו שליטה ואיננו אחראים לאפליקציות או לתוכנם ​של אתרי אינטרנט אחרים אשר אליהם יש קישור מאתר זה והשימוש בהם על אחריות המשתמש.

סימידונה 6.5 מ"ג מכילה רכיב פעיל תמצית יבשה של קוהוש שחור

למידע נוסף ניתן לפנות בטלפון 02-5893939 או באתר www.rafa.co.il , אין להסתמך על התוכן והמידע לשם קבלת ו/או הענקת טיפול רפואי והוא אינו מיועד לבוא במקום העלון לצרכן ו/או התייעצות עם רופא מוסמך