בצקת

רוצה להכיר
את סימידונה 6.5 מ"ג

בצקת נגרמת בשל עודף נוזלים הנאגרים ונלכדים ברקמות. הנפיחות בדרך כלל מתפתחת בידיים, זרועות, קרסוליים, רגליים וכפות הרגליים.

מהו הקשר בין בצקת וגיל המעבר?

ישנן סיבות רבות היכולות לגרום לבצקת: חוסר פעילות גופנית, עמידה או ישיבה ממושכת, גנטיקה, ניתוחים, פעילות מאומצת בגבהים, פעילות מאומצת בחום גבוה, כוויות, תרופות שונות ותזונה לא נכונה. גם תקופות המלוות בשינויים הורמונליים, כגון הריון או שינויים במחזור החודשי, יכולים לגרום לשחרור הורמונים המעודדים את הגוף לאגור נוזלים.

בתקופת גיל המעבר, וגם לאחר תקופת המנופאוזה, שינויים הורמונליים יכולים לגרום לאגירת נוזלים.

כיצד אפשר לסייע להפחתת בצקת?

אם את סובלת מבצקת, נמליץ כצעד ראשון לקבוע פגישה עם הגורם המטפל. יחד עם זאת, העצות הבאות עשויות לסייע במניעת בצקת:הניעי את האזור והשרירים שסביב הבצקת כדי לעזור בהזרמת הנוזל העודף חזרה ללב.

  • הרימי את אזור הבצקת לגובה הלב, או הניחי אותו במקום גבוה ביחס לגוף בזמן השינה.
  • עסי את אזור הבצקת (מבלי להכאיב לעצמך).
  • אם הבצקת נמצאת בגפיים, הרופא/ה עשוי/ה להמליץ לך ללבוש גרבי לחץ, שרוולי לחץ או כפפות, שעשויים למנוע אגירת נוזלים נוספת ברקמה.
  • מלח עשוי להגביר אגירת נוזלים ולהחמיר בצקות. התייעצי עם הרופא/ה האם עליך להפחית את צריכת המלח.

בחרי בית מרקחת

סימיודנה 6.5 מ"ג

שימי לב הינך מופנה לאתר חיצוני. בהתאם לתקנון האתר, אין לנו שליטה ואיננו אחראים לאפליקציות או לתוכנם ​של אתרי אינטרנט אחרים אשר אליהם יש קישור מאתר זה והשימוש בהם על אחריות המשתמש.

סימידונה 6.5 מ"ג מכילה רכיב פעיל תמצית יבשה של קוהוש שחור

למידע נוסף ניתן לפנות בטלפון 02-5893939 או באתר www.rafa.co.il , אין להסתמך על התוכן והמידע לשם קבלת ו/או הענקת טיפול רפואי והוא אינו מיועד לבוא במקום העלון לצרכן ו/או התייעצות עם רופא מוסמך