להתמודד עם התסמינים

רוצה להכיר
את סימידונה 6.5 מ"ג

טוב לדעת שישנן דרכים מגוונות איתן תוכלי להקל על התסמינים, חלקן כוללות הורמונים ואחרות אינן.
רוצה לדעת איזה מהטיפולים הוא היעיל ביותר עבורך? התייעצי עם הרופא/ה המטפל/ת או הרוקח/ת.

דרכים להתמודדות עם תסמיני גיל המעבר

  • סגנון חיים  – אימוץ סגנון חיים בריא מומלץ בכל גיל, אך לתזונה מתאימה ומאוזנת לגיל המעבר, הפסקת עישון והתמדה בפעילות גופנית, עשויה להיות השפעה חיובית יעילה ביותר, על הרגשתך.
  • גוף נפש טכניקות נשימה ורגיעה עשויות להקל תסמינים רגשיים. תרגול יוגה, נשימות וגמישות עשוי לשפר את האיזון הגופני ולסייע בחיזוק הגוף, הקואורדינציה והנשימה, להפחית מתח ולשפר את איכות החיים, גם בתקופת גיל המעבר.
  • הורמונים חלופייםאת אותם ההורמונים שבתקופת גיל המעבר הגוף מפסיק לייצר, אפשר לצרוך בתכשירים המכילים אסטרוגן ופרוגסטרון, על פי עצת הרופא.  
  • תרופות ממקור צמחי – תרופות ממקור צמחי, לדוגמא:סימידונה 6.5 מ"ג,  עשויות להקל על תסמיני גיל המעבר ובהם גלי חום, הזעת יתר, הפרעות שינה, עצבנות ושינויים במצב הרוח. תרופות אלה אינן מכילות הורמונים, והן מיועדות לנשים שמסיבות שונות אינן רוצות או אינן יכולות ליטול הורמונים. תרופות אלה ניתנות במרשם רופא.

בפגישה עם הרופא/ה המטפל/ת תוכלי לשמוע עוד על הטיפולים השונים ולמצוא את הדרך הטובה ביותר עבורך להקל תסמינים של גיל המעבר.

בחרי בית מרקחת

שימי לב הינך מופנה לאתר חיצוני. בהתאם לתקנון האתר, אין לנו שליטה ואיננו אחראים לאפליקציות או לתוכנם של אתרי אינטרנט אחרים אשר אליהם יש קישור מאתר זה והשימוש בהם על אחריות המשתמש.

למידע נוסף ניתן לפנות בטלפון 02-5893939 או באתר www.rafa.co.il , אין להסתמך על התוכן והמידע לשם קבלת ו/או הענקת טיפול רפואי והוא אינו מיועד לבוא במקום העלון לצרכן ו/או התייעצות עם רופא מוסמך